Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Ambra beauty s.r.o. (pobočka Louny)

Nabízíme vám služby v následujících oblastech: - kosmetická péče - masáže a zábaly - péče o tělo - kardio zóna. Dále provozujeme konzulta...

Beneše z Loun 139 (zadní trakt hotelu UNION), Louny

W.T.M. spol. s r.o.

Společnost W.T.M. spol. s r.o. vznikla v roce 1993 a od té doby se profesionálně zabývá čistícími pracemi. Mezi hlavní činnosti naší společnost...

Záluží 3, Litvínov

MIAkontejnery s.r.o.

Nabídka kontejnerové dopravy, nakládání s odpady-likvidace suti,stavebního,komunálního a dalších odpadů,dovoz a prodej sypkých materiálů (písky, štěrky),doprava stavebních materiálů

5.května 163, Louny

R studio - Romana Vorlíčková

Masáže, Lymfodrenáž, Kavitace – modelace postavy, Bodyter Premium, Suché uhličité koupele nabízíme v našem R studiu - Romany Vorlíčkové v Lounech...

Osvoboditelů 420, Louny

MDfyzio, Bc. Monika Dragounová, DiS.

Fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Preventivní, poradenská, diagnostická a léčebná péče. Elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, laser. Psychomotorická poradna. Bobath terapeut.

Blahoslavova 2901, Louny

88772268

Výuka anglického jazyka, tlumočení, překlady, firemní kurzy, individuální přístup. Korespondenční studium, příprava na pracovní pohovor v Angličtině, anglické CV.

Dvořákova 29, Žatec

Studio -Verona

Masáže, pedikura, manikura - zábaly rukou, parafínové zábaly, nehtová modeláž - značek LCN, MAGNETIC, CATHERINE, Lakováni soak off laky (uv laky), kl...

Osvoboditelu 593, Louny

Pavel Havlíček - CZECH SECURITY GUARDS

Firma poskytující služby v oblasti ochrany osob a majetku.

Lhota 1, Liběšice (Žatec)

Lubomír Kaplan - Zahradnictví Kozly

V našem zahradnictví Vám nabízíme široký sortiment od okrasných dřevin, čarověníků, trvalek, skalniček, letniček až po substráty, hnojiva i zahradní keramiku. Kromě prodeje se také zabýváme návrhy a realizací zahrad, včetně závlah, koupacích jezírek a následnou údržbou.

Kozly 1, Kozly

Martin Grossmann - Bytová údržba - hodinový manžel

Nabízím opravy ve vašem bytě, chtě, chalupě, ale třeba i v kanceláři. Instalatérské, truhlářské, podlahářské, instalační a montážní práce, drobné zednické a také mnohé jiné práce. Stačí zavolat nebo napsat e-mail a určitě společně najdeme řešení vašeho problému.

Dvořákova 583, Postoloprty

Šimůnek Miroslav - instalatér, topenář

Provádím instalatérské a topenářské práce, drobné opravy v domácnostech, větší rekonstrukce či instalace nových rozvodů a zařízení. Zavolejte si o nezávaznou nabídku! Výhodou je dlouholetá praxe v oboru a flexibilita!

Stradonice 1E, Peruc, okres Louny

RADIOTELEVIZNÍ SLUŽBA KOLÁŘ

OPRAVY,PRODEJ,MONTÁŽ,SERVIS TV,DVD,AUDIO,SAT TECHNIKY

ŽIŽKOVO NÁM. 90, ŽATEC

Energie - stavební a báňská, geodetické služby

Provádíme geodetické práce především v oblasti inženýrské geodézie - vytyčení a zaměření staveb, zaměření podkladů pro projekt, vytyčení ...

Vašíčkova 3081, Kladno

Divadlo VeTři

Divadlo VeTři nabízí programy pro diváky od 3 do 99 let. V naší nabídce naleznete preventivní pořady pro školkové děti, děti školního věku, ale ...

Počerady č.p. 10, Výškov

Kominictví KOMKLIMA (pobočka Louny)

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti komínů a kominictví. Naší specializací jsou komíny, komínové systémy a veškeré kominické činnosti s tím související.

Louny

Svatební salon Delta s.r.o.

Poskytujeme kompletní svatební servis. Půjčujeme svatební, společenské a plesové šaty. Nabízíme snubní prsteny, svatební oznámení a doplňky.

Radniční 1/2, Most

Bc. Marie Blehová

Zpracování daňových přiznání, vedení účetnictví a daňové evidence pro živnostníky, malé a střední firmy.

Tylova 1581, Louny

AMBRA beauty s.r.o. - Relaxační klub Pomeranč (pobočka Louny - UNION)

Vedení účetnictví a daňové evidence, daňová optimalizace, personalistika, podnikatelské a ekonomické poradenství Solná jeskyně

Beneše z Loun 139, Louny - UNION

INDOSTAV, s.r.o.

Stavební činnost, zednické práce, výstavba komunikací, stavby inženýrských sítí, revitalizace rybníků, oplocení, dlažby venkovní i vnitřní, kanalizace, chodníky.

Postoloprtská 101, Staňkovice

KeraWood s.r.o.

Realizační a obchodní firma v oblasti dlažební, obkladové a podlahové techniky. Realizace kuchyní, dveří, schodů a vestavěných skříní na míru....

Na Rozvodí 13, Praha

Kadernictvi N.A.

Damske,panske,detske strihy. Prodej vlasove kosmetiky Wella,Dusy,Bes.

Na Foukalce 956, Louny

HAP SERVIS, s.r.o. - Lešení (pobočka Louny)

Kompletní lešenářský servis. Pronájem fasádního lešení, pojízdného lešení, montáž a demontáž lešení. Doprava

Louny

Lenka Hořejší - ZEMAS.CZ

prodej stavebnín. Návrhy a údržby zahrad, provedení zahrad na klíč, závlahy, zahradní jezírka, drobné zemní práce, modelování terénu, zimní údržba, údržba zelených ploch obcí a obchodních center. Návrh a zpracování grafiky, propagačních letáků.

Lišany u Žatce 22, Lišany u Žatce

Mašková Šárka - Svatební fotograf Louny

Svatební fotograf Louny, Most, Chomutov, Slaný, Kladno, Praha, Plzeň, Ústí n. Labem a další. Nafotíme Vám svatbu profesionálně jak kvalitou tak přístupem. Levné a kvalitní svatební fotky. WWW.SvatebniFotografie.ORG

Česká ul. , Louny

JUSTAP - stavební, výškové a výkopové práce

Stavební práce, hrubá stavba, výškové práce, úklidové práce, výkopové práce

Postoloprty

Úklidová firma Zeman - úklid, mytí oken, čištění koberců

Naše úklidová firma zajišťuje kompletní úklid domácností, firem i státních organizací. Provádíme úklid staveb, generální úklid, strojové čištění koberců, mytí oken a další úklidové práce.

Kladno

PS - světelné zdroje, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod se světelnými zdroji. Hlavním sortimentem jsou žárovky, výbojky, zapalovače, patice, svítidla, tlumivky a stožáry pro veřejné osvětlení.

Na Valích 1018, Louny

AdRa sádrokartony

Sádrokartonářské a zateplovací práce. Stavební činnost, rekonstrukce bytů, bytových jader. Služba "Hodinový manžel"

Cítolibská 121, Líšťany

Podlahy PP, s.r.o.

Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, parkety, korkové podlahy a příslušenství k podlahám. Dřevěné podlahy a parkety také renovujeme a lakujeme na přání zákazníka. Více informací na našich webových stránkách nebo na prodejně.

Moskevská 1/14, Most

HOTEL UNION

Náš hotel Vám poskytne příjemné ubytování. Jsme také cateringovou společností, která zajišťuje recepce, bankety, koktejly, firemní a privátní party, galavečeře. Akce zabezpečíme nejen odpovídajícími gastronomickými službami, ale i o doplňkové služby.

Beneše z Loun 139, Louny

Jiří Samec,vypracování a aktualizace systémů FMEA

Nabízíme vypracování a aktualizace systémů FMEA výrobků či procesů. Další činnost: překlady, tlumočení z CZ/D, D/CZ. Zprostředkování obchodu a služeb v rámci německých mluvících zemí.

Obchodní 35, Most

RENOGUM a.s.

Výroba a prodej pryžových výrobků - antivibrační desky a izolace, pryžový granulát, pryžové dlažby a povrchy pro dětská hřiště, pod prolézačky, dlažby do výrobních hal, sportovních stadionů, do stájí, na terasy.

Most-Starý Most 1, Most

MALHAM REAL ESTATE, a.s.

Realitní kancelář specializující se na prodej, pronájem, výměny a výkup bytů. Zaměřujeme se na obchod s nemovitostmi v ústeckém kraji.

Josefa Skupy 2302/86, Most

Ivana Landovská

Zastupujeme společnost Abivia. Provádíme oddlužení občanů i domácností dle insolvenčního zákona, zpracování návrhů na povolení oddlužení. Poskytujeme finanční poradenství

Bezručova 340, Jesenice

HAGAS servis s.r.o.

Kominictví (čištění, kontroly, revize a vložkování komínů), topenářství, servis, revize a kontroly plynových zařízení, autorizované měření emisí a účinnosti spalování malých a střed. zdrojů, prodáváme krbová kamna, tepelné zářiče, čerpadla a grily.

Beneše z Loun 132, Louny

Fastr, v.o.s.

Provádění správy a údržby bytového a nebytového fondu a komplexní servis výtahů, a to jak klasických lanových, tak i hydraulických a řetězových.

Ke Koupališti 1412, Most

REKULTIVACE, a.s.

Nabízíme zemědělské a rekultivační práce. Nabízíme výsadbu lesních sazenic, zalesňování a ozeleňování rekultivovaných ploch. Prořezávky lesních porostů. Zimní údržba silnic, chodníků a parkovišť.

Václava Řezáče 315, Most

Stavební a silniční stroje, s.r.o.

Stavební a silniční stroje - nabízíme kompletní program stavební mechanizace a příslušenství.

Most-Komořany 3487, Most

Arch Global, spol. s r.o.

Výstavba hal. Unikátní, samonosný halový systém, který byl vyvinut v USA. Tento systém umožňuje efektivní a ekonomicky méně náročnou výstavbu hal, v kvalitě a v rychlých termínech realizace.

Táboritů 2122/73, Most

SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o.

Provádíme výstavby a překládky telekomunikačních sítí Telefónica, optické trasy. Návrh, montáž a servis pro slaboproudé systémy, (EZS) zabezpeč...

Průjezdná 1958/20, Most

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?